Üretim ve Sertifikalar

RONIC NUTRITION; daha verimli, kaliteli ve ekonomik ürünler geliştirmek adına sergilediği çabanın, marka prestijin korunmasına ve kalıcı başarıya ulaşılmasına katkı sağlayacağına inanır. Bu sebeple tüm sporcuların ihtiyaç duyduğu besinleri karşılayacak ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak fiyat / performans ürünler üretir.

Üretimde Kalite

Ronic Nutrition dünyanın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SDR (Certification and Inspection) sertifikalandırma kurumu tarafından TS OIC/SMIIC 1 2019 "Helal Sporcu Gıdası Markası" olarak belgelendirilmiş ve ISO22000:2018 Gıda Güvenliği Sistemi ile de üretimin her aşamasında kontrol ve kalite onayı verilerek yüksek kalite standartlarında bir Türkiye markası olarak tescillenmiştir.

Ronic Nutrition tesislerinde GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO22000:2018 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre sporcu gıdaları üretimi gerçekleştirilmektedir.
Kaliteli Hammadde

Ronic Nutrition sporculara yönelik daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek adına hammadde ithalatını dünyanın önde gelen firmalardan başta Fransa, İtalya, Belçika ve Amerika olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapmaktadır. Ürün içeriklerinde tercih edilen tüm hammaddelerin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uygunluğuna, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermesi gibi önemli kriterlere sahip olasına dikkat etmektedir.

Kullanılan hammaddelerin domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemesi konusunda yüksek hassasiyetle gerekli tüm incelemeleri ve kontrolleri yapmakta ve tedarikçilerin üretim belgelerinin bu kapsamda olmasına dikkat etmektedir.

Ar&Ge

Ronic Nutrition markasının temelleri "kalite kontrol" ve "Ar-Ge" üzerine kurulmuştur. Hızla gelişen ve karmaşıklaşan gıda sektöründe, tüketiciye yönelik doğru ve net bilgi akışını sağlayarak şekillendirdiği ürünleri ile sektörde öncü olabilmek ve mevcut üretim sistemini düzenli olarak bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için çalışmaktadır.
Ürün grubunun yaşayan, devamlı gelişen ve gereksinimleri değişen ürünler olması sebebiyle Ronic Nutrition, Ar-Ge yatırımlarıyla gelişen, yenilikçi ve kaliteli odaklı bir markadır.SDR (Uluslararası Bağımsız
Denetleme Sertifikası)


SDR GMP-FOOD Sertifikası


SDR Helal Sertifikası


Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
İşletme Kayıt Sertifikası

başa dön